Sunday

وجود یا عدم وجود خدا

آیا خدا وجود دارد؟در این بخش بیشتر سعی شده به سوالاتی که از سوی جوانان و ذهن کنجکاوشان درمورد خدا مطرح میشود پرداخته شود و امیدوارم پس از پایان یافتن این بخش همگی شما دوستان به پاسخ نهایی درمورد خدا برسید...


همه مازمانیکه به دروغ بودن اسلام و پیامبر نبودن محمد پی بردیم اولین سوالی که از خود کردیم همین بود که آیا خدایی هست ؟ یا آن هم مانند اسلام دروغی بیش نیست ؟

برعکس بقیه دروغهای مذهبی که براحتی با دلیل میتوان کنارشان گذاشت این یک مورد را نمیتوان براحتی و بطور صددرصد جواب داد.

از نظر من محترمانه ترین و آبرومندانه ترین حالت اینست که بگوییم خدایی نیست!!!

چون با اینهمه بی عدالتی و ظلم و جنایت که در اطراف ما وجوددارد اگر واقعا خدایی وجودداشته باشد که طبق ادعای ادیان ابراهیمی همه چیز در کنترل و اختیار او باشد ، بنابراین چنین موجودی با چنین کارنامه زشت و وحشتناکی نه تنها لیاقت پرستش را ندارد بلکه یک سادیست است و باید با او مقابله کرد!!!

من سوالات زیادی از این خدا دارم. مهمترینش این که چرا خدا بدون اجازه ، من را خلق کرد و اینهمه بدبختی را برایم نازل کرد؟

این هم تعدادی دیگر از سوالاتی است که درمورد خدا در ذهن تک تک ما وجوددارد. ولی شما جرات بیانش را نداشته اید و در فایل زیر خواهیدشنید.

ببینید چقدر دنیا عوض شده... ببینید جوانها چگونه شجاعانه سوال میکنند... نمیخواهند مثل نسل گذشته بره باشند...این سوالات را گوش کنید ببینید آیا اینها سوالات شما هم نیست؟ شخص سوال کننده از جوانهای مسلمان سابق است که در یک ایمیل این سوالات را بسیار بسیار زیرکانه مطرح کرده. از مسلمانان دعوت میکنم اگر میتوانند فقط "به یکی" از این سوالات جواب دهند!!! البته اگر بتوانند!!

همینطور که دارید این را میشنوید یک لحظه خودراجای خدا بگذارید. در این فایل این اتفاق میفتد و شما را به آن موقعیت میبرد ... ببینید واقعا اگر شما خدا بودید چه میکردید؟ آیا آن چیزی که در اینجا میشنوید را انجام میدادید یا نه...
(از دوستان مذهبی تقاضا ميكنم جهت حفظ دين خود از شنيدن اين فايل خودداری فرمايند!!!)


.
.
.

آیا میدانستید خانه خدا یک بار با منجنیق ویران شده و خدا عرضه دفاع از خانه اش را نداشته است؟


آیا چنین خدایی که توان حفظ خانه خودش را نداشته است میتواند دعاهای شما را برآورده سازد؟ فایل بالا را گوش کنید تا ماجرای تاریخی خراب شدن کعبه را بشنوید

البته این تنها موردی نبود که خدا در دفاع از خانه اش بیعرضگی نشان داد!!!!

1000 سال بعد از این ماجرا نیز درسال 1941 خدا اشتباها یکی از بلاهای آسمانیش (سیل) را به سمت خانه خودش فرستاد!! و خانه اش در گل و لجن فرورفت که عکسهای آنرا در زیر میبینید...
آخر این چه خدایی است؟ چندبار باید از این اتفاقها بیفتد تا ما بفهمیم که چنین خدایی که شعور و قدرت حمایت از خانه خودش را ندارد چگونه میتواند دیگران را حمایت کند؟

اگر هم خود خدا سادیسم داشته و خودش این سیل را به خانه خودش فرستاده پس ببینید کسی که با خانه خودش چنین کند با شما چه خواهد کرد!!!..... بازگويی مباحثه بين ابراهيم ويكتوری(ستاره شناس) ودكترجوادی (فعال حزب كمونيست) و شهرام همايون(‌مدير تلويزيون كانال يك )

.
رضا فاضلیبه راستی چرا خدابا افراد ستمكار و فاسد بهتر كنار ميايد؟ چرا مثلا رفسنجانی راحت مال مردم را ميخورد و الله به راحتی چشمش را ميبندد؟ مگر حق الناس را ميشود بخشيد؟ اين عدل خداست؟

.این جواب ایمیل یک جوان است که حس میکند که بالاخره یک چیزی بعنوان خدا وجوددارد..(در پاسخ به ایمیل یک پسر جوان)


.
.

این فایل راگوش کنید ببینید چه مقایسه زیبایی بین خدا و پدرومادر صورت گرفته و نشان میدهد که نیاز به "ترس" از خدا فقط میتواند ریشه در حماقت و بی وجدانی انسان داشته باشد و بس... همچنین فکرکنید ببینید آیا اگر این ترس نباشد هرج و مرج بوجودخواهد آمد یا نه ...
.
.
.
ولتر که یک آخوند یهودی (خاخام) بود پس از اینکه فهمید چه کلاهی سرش رفته است مثل کسروی دست از دین و خدا کشید و به یکی از منتقدین سرسخت و معروف خدا و مذهب تبدیل شد . دراین فایل این مرد بزرگ چرندیات موجوددرتورات در ارتباط با خلقت انسان توسط خدا را زیرکانه برملا میکند. حتما گوش کنید و لذت ببرید
.
.
مهندس بازرگان ، همان شخصی که نهایتا نوکر خمینی متعفن شد، یکی از خیانتکارانی بود که ایران را به دام جمهوری اسلامی کشاند .یکی از موارد جالب در کارنامه درخشان ایشان ، افاضات آقای مهندس!! در باره اثبات وجودخدا با قانون ترمودینامیک!! میباشد که در همین مورد در این فایل مطالبی خواهید شنید.

این شخص فرهیخته!؟ که درزمان رضاشاه بزرگ درمیان اولین گروه دانشجویان بورسیه جهت تحصیل دررشته مکانیک به اروپا فرستاده شد پس از بازگشت کتابی درمورد"آداب طهارت در اسلام" نوشت!!! که در آن از محاسبه زاویه آفتابه با نشیمنگاه مسلمانها و مطالب علمی و تخصصی!! دیگر دُر فِشانی فرمود!

بیچاره رضا شاه که فکر میکرد این دانشجویان بورسیه اش درآینده چه ها که نخواهند کرد !! خوب شد رفت و ندید...وگرنه من نمیدانم چگونه میخواست ارتباط آفتابه و مهندسی مکانیک و بورسیه خارج را پیدا کند!!!!!!

این نکته که خدا به دل کافران مهر میزند بارها در قرآن آمده است و آیه ها در فایل بالا بطور کامل بیان شده است...
طبق آیات قرآن که در این فایل خواهید شنید پس تقصیرها در اصل همه به گردن خود خداست ! چون خودش به دل بعضی از بندگانش مهر و یا پرده میزند تا مثل من کافر شوند !!! آیا این دیوانگی نیست؟
مگر به سرش زده عده ای را خلق کند بعد به دلشان مهر بزند؟
من را خلق کرده بعد به دلم مهر زده که بعد مرا به جهنم ببرد و عذاب دهد؟ آیا چنین موجود سادیستی ارزش پرستش دارد؟

البته در لابلای این آیات خیلی راحت میشود مقصود اصلی محمدبن عبدالله را از نزول این آیات فهمید :)
تمام خداپرست هاییکه به "عدل خدا" ایمان دارند فایل فوق و دلایل ذکرشده در آنرا گوش کنند تا ببینیم آیا خداواقعا عادل هست یا نه...( در اينجا جهل خداوند نسبت به بسياری از آفريده های خودش مشخص و معلوم ميشود بهمين جهت از مذهبيون گرامی خواهشمندم از شنيدن اين فايل هم صرفنظر فرمايند تا اسلامشان برباد نرود!!!)

رضا فاضلی( در اينجا خواهيد شنيد كه در كتابهای آسمانی مختلف خداوند گويا فراموش كرده كه در كتاب قبليش چه گفته و ماجراها و افراد داستانها را به كلی تغيير داده است !! شنيدن اين فايل به افرادیكه به يگانه بودن خداوند اعتقاددارند توصيه نميشود!!!)


رضا فاضلی
رضا فاضلی


فقط فایل را گوش کنید و ببینید دراین چند آیه که الله دارد آفرینش انسان اولیه را توضیح میدهد چندتا دروغ و تناقض و حماقت خواهید شنید. خودتان دانه به دانه بشمارید و بعد درمورد عقل خداوند قضاوت کنیددقت کرده اید که تا همیشه خشم خداوند شامل حال بدبختها و فقرا و بیچارگان میشود؟
چرا زورش به رفسنجانی دزد نمیرسد ؟ چرا نتوانست برای خمینی دجال خشمی بفرستد؟
به فایل بالا گوش کنید تا اولا چندمورد از این خشم های جالب!! را بشنوید و درعین حال متوجه شوید که چگونه خداوند جواب دعاهای مسلمانان ایرانی را داده است...


(ادعای دروغ الله در قرآن درمورد پیامبران قبل از محمد)
.
.
.
.

نکته ها و سوالات بسیار جالبی در این فایل بیان میشود . گوش کنید و ببینید جوابی برای آنها هست یا باز هم سند دیگری است بر ناتوانی الله؟


به این جملات زیبا !! در تورات که خداوند از هنرنماییهایش فرموده است دقت کنید. همه اش کلمات گند و مگس و وزغ و لجن و مرگ و ... میشنوید که از دهان مبارک خداوند دروصف رشادتهایش بیرون میاید...

فایل فوق خیلی به شما دوستان درمورد خدا کمک میکند.No comments: